​Секретар сільської ради

Автобіографія

Кирилів Анна Йосифівна,
секретар Бовшівської сільської ради

Народилась 02 січня 1956 року в селі Бовшеві, Галиць-кого району, Івано-Франківької області в селянській сім’ї.

• Навчалась в Бовшівській ЗОШ І-ІІ ступ, потім в Задністрян-ській ЗОШ І-ІІІ ступ, де в 1973 році здобула середню освіту.
  • З 1973 по 1977 рік працювала на Івано-Франківському заводі »Позитрон»,
  • з 1975 по 1980 рік в Івано-Франківському будівельному управлінні «Опорядспецбуд» на посаді інспекто-ра відділу кадрів.
  • 26 років – з 1980 по 2006 рік працювала в Галицькому комбінаті хлібопродуктів,де займала посади секретаря, інспектора відділу кадрів, бухгалтера-касира, завідувача матеріальним складом.
  • Навчалась на заочній формі навчання в Одеському техно-логічному інституті харчових технологій ім.Ломоносова на факультеті «зберігання та технологія переробки зерна «, який закінчила в 1983 році, здобувши спеціальність інженера-техно-лога мукомольної промисловості.
  • З квітня 2006 року і по даний час працюю секретарем Бовшівської сільської ради.

Заміжня.

• Чоловік- Паук Іван Пилипович,пенсіонер. Працював механізатором в ПА «Бовшівській «.

Народила та виховала троїх дітей.

• Син Олег 1977 року народження,
  • дочка Ірина -1984 року народження,
  • син Іван 1990 року народження.

Діти одружені, проживають окремо.

05 листопада 2018 року с.Бовшів