Сільський голова

Автобіографія

Очкур Ганна Йосипівна
Сільський голова с.Бовшів

Очкур Г.Й. народилась 08 лютого 1948 року в с.Бовшеві, Галицького р-ну, Івано-франківської області.

• Після Бовшівської ЗОШ І-ІІ ступ. навчалась в Калуському хіміко-технологічному технікумі , Львівському обліково-кредитному технікумі, Чернівецькому державному університеті на еконо-мічному факультеті за спеціальністю «Фінанси і кредит».
  • З 1972 по 2002 рік працювала в установах області на посадах: секретаря, бухгалтера, головного бухгалтера, контролера-ревізора.
  • З 2002 по 2003 рік працювала зав.відділом промисловості управління соціально-економічного розвитку міста Івано-Франківська.
  • В квітні 2006 року обрана сільським головою села Бовшів Галицького району . де працює по сьогоднішній день.

Одружена.

• Чоловік Очкур Василь Миколайович пенсіонер.

Народила та виховала 2-х синів:

• Ігоря 1968 року народження.
  • Андрія – 1974 року народження.